Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Galerie tvorby českých a slovenských mistrů řezbářů

Pro vystavovatele

Pro vystavovatele...

Vytvořil jsem tyto stránky pro zlepšení  prezentace a zviditelnění mistrů řezbářů na internetu. V současné době je situace taková, že potencionální zákazník má problém najít řezbáře, nebo dřevořezbu podle svých představ. Pokud si zadá např."řezbářství" do vyhledávače, objeví se mu několik stovek odkazů a projít je všechny je práce na několik hodin. Na těchto stránkách by se mohla současná tvorba soustředit a jedno místo.

 Každý řezbář tu má možnost vystavit svá dílka, ať již na prodej, nebo ze své dřívější  činnosti a do svého profilu zadat údaje, které chce zveřejnit, vytvořit si vlastně "stránky ve stránkách".

Potencionálním zákazníkům by měl tento projekt zjednodušit hledání výrobku nebo dodavatele, vystavovatelům pomoci se zviditelněním.

A co za to ? 

Nyní, kdy se stránky teprve rozbíhají a nemohu zaručit, že prezentace v nich přinese vystavovatelům nějaký podstatný užitek, je prezentace samozřejmě zdarma. Nejsem ještě tak zkažený dobou, abych se snažil někomu vnutit za peníze to co nefunguje. V budoucnu, pokud se tento projekt rozjede, by vystavovatel platil nějaký symbolický půlroční paušální poplatek za reklamu a prezentaci. Může se sám rozhodnout, zda svoji prezentaci ukončí, nebo v ní bude pokračovat. Žádné výpovědní lhůty a podobné vyděračské praktiky nebudou.

TOPlist